Apmaksa un piegāde

Apmaksas metodes:

1. Internetbanka.

Ātrākais apmaksas veids, tiklīdz apmaksa par pasūtījumu tiek veikta, tas uzreiz atzīmējas kā apmaksāts un tiek sākta tā izpilde. Maksājumi tiek veikti ar Paysera starpniecību. Pēc pasūtījuma veikšanas, klients atzīmē banku, caur kuru vēlas pasūtījumu apmaksāt, notiek novirzīšana uz Paysera, kur tiek ievadīti internetbankas dati un izvēlēts sev ērtākais un ātrākais maksājuma apstiprināšanas veids.

2.Apstiprinot pasūtījumu un izvēloties apmaksas veidu kā bankas pārskaitījumu, pasūtījums tiks rezervēts 1 darba dienai. Šajā laikā ir nepieciešams apmaksāt rēķinu uz mūsu uzņēmuma rekvizītiem, kurus var atrast uz e-pastu atsūtītajā rēķinā.  Rēķins (rekvizīti apmaksas veikšanai) tiks nosūtīts uz e-pastu, kas tika norādīts reģistrācijas laikā (ja neesat to saņēmis, pārbaudiet arī Mēstules-SPAMA pastkastīti). Ja ievadījāt nepareizu e-pasta adresi, tad sazinieties ar mums un mēs to izlabosim. Ja rēķins netiek apmaksāts, pasūtījums tiks atcelts pēc 1 darba dienas. Ja pasūtījums ticis atcelts, vēloties iegādāties, Jums būs nepieciešams pasūtīt atkārtoti. 


Piegāde:

Pie katras preces ir norādīts piegādes termiņš. Tie parasti ir:

5–10 darba dienas – precēm, kuras tiek pārdotas tieši no noliktavām Eiropā.

Omnivas Pakomats

Preces tiek piegādātas uz Jūsu izvēlēto pakomātu. Šie termināli atrodas lielākajā daļā Latvijas pilsētu, iedzīvotāju apmeklētākajās vietās, parasti netālu no lielajiem iepirkšanās centriem. Jūs varat redzēt visu Omnivas pakomātu tīklu, noklikšķinot uz saites

https://www.omniva.lv/privats/...

Priekšrocības:

* Jūs varat izņemt sūtījumu jebkurā diennakts laikā un jebkurā nedēļas dienā;

* Kad sūtījums tiks izsūtīts, Jūs saņemsiet paziņojumu e-pastā, ka Jūsu sūtījums ir nosūtīts. Kopā ar to saņemsiet arī izsekošanas saiti sūtījumam. Tiklīdz sūtījums sasniegs Jūsu izvēlēto pakomātu, Jūs saņemsiet īsziņu ar PIN kodu uz Jūsu mob. tālruni, kuru nepieciešams ievadīt pakomātā, lai izņemtu sūtījumu.

Mīnusi:

* Sūtījumu nesaņemat mājās, to nepieciešams izņemt pakomātā;

* Sūtījums tiek glabāts omnivas pakomata 7 dienas;

Omnivas  kurjers uz mājām 

Preces tiek piegādātas tieši uz Jūsu mājām, biroju vai citu norādīto adresi 1-2 darba dienu laikā. Kurjeram jāsazinās ar Jums un jāpaziņo par piegādi pirms tās izpildes.

Priekšrocības:

*Sūtījums tiks piegādāts tieši Jūsu rokās, Jūsu norādītajā adresē darba dienas laikā;

* Kurjers ar Jums sazināsies pirms sūtījuma piegādes.

Mīnusi:

* Dārgāka piegādes metode;

* Jābūt klāt, kad kurjers piegādā sūtījumu.

PIEZĪME: Izvēloties šo piegādes veidu, kurjeram var norādīt tikai vienu piegādes adresi uz kuru piegādāt sūtījumu. Pēc kurjera izsaukšanas piegādes adresi mainīt nav iespējams.